برگزاری دوره های آموزشی ویژه پرسنل نظامی
برگزاری دوره های آموزشی ویژه پرسنل نظامی

افزایش دادن:

فصل اقتصاد – معاون وزیر کار گفت: 19 کلاس درس مهارت های حرفه ای در سازمان های آموزش حرفه ای کشور وجود دارد که یکی از اصلی ترین کلاس ها نیروهای مسلح و به ویژه «سربازان» است.

غلامحسین حسینی نیا با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه مهارت آموزی در پادگان ها پاداش مهمی است، تصریح کرد: با توجه به ماهیت خدمت سربازی و ساختار آن، خدمت سربازی بستر مناسبی برای ارائه مفید و بازار محور است. آموزش به این سرمایه انسانی تا پس از پایان خدمت وارد بازار کار شوند.
وی از برگزاری دومین جلسه آموزشی و احراز صلاحیت کارکنان وظیفه نیروهای مسلح به همراه قرارگاه آموزشی نیروهای مسلح خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین اهداف برگزاری آن تشکیل سرباز واجد شرایط است. کاربرد مؤثر و کارآمدی ارتش. کنفرانس.
وی ادامه داد: این همایش در سه محور اصلی خدمت وظیفه عمومی، آموزش افسران وظیفه، آموزش و اشتغال موثر سربازان وظیفه برگزار می شود.
وی ارائه آموزش های حرفه ای را بر عهده سازمان آموزش حرفه ای کشور دانست و خاطرنشان کرد: معاون وزیر تعاون، کار و حفاظت اجتماعی اذعان داشت: علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند آثار خود اعم از مقاله، پیشنهادات سیاسی را ارائه کنند. آثار چندرسانه ای، هنری، صوتی و تصویری حداکثر تا 24 آبان ماه به دبیرخانه همایش واقع در پژوهشکده فناوری زیرمجموعه ریاست جمهوری و یا از طریق لینک www.confsarbazmaher.ir ارسال شود.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خاطرنشان کرد: علاوه بر مشوق های پولی برای گزینش، مشوق های دیگری نیز در نظر گرفته شده است که از آن جمله می توان به امکان انتخاب محل خدمت در شهر محل سکونت برای یکصد نفر، تخصیص مشوق ها مدرک تحصیلی، ارائه مزایای استخدامی و غیره.حتما بخوانید:
آغاز عملیات راهداری زمستانی از اول آذرماه / توجه بیشتر به مناطق غربی