ترانسفر پرواز از کیش به قطر در صورت درخواست
ترانسفر پرواز از کیش به قطر در صورت درخواست

افزایش دادن:

فصل اقتصاد – دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی درباره نحوه سفر از کیش به قطر برای تماشای بازی های جام جهانی فوتبال: پروازهای ترانسفر کیش به قطر در صورت درخواست امکان پذیر است، بنابراین هر ساعت یک پرواز به دوحه به صورت محدود انجام می شود.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی درباره نحوه سفر به قطر برای بازی ها در کیش بیان کرد: کیش از برنامه پروازهای مستقیم به قطر حذف شد اما امکان پروازهای شاتل کیش به قطر با 150 مسافر همچنان وجود دارد. هر ساعت یک پرواز به دوحه البته در حال حاضر ترمینال خارجی این جزیره پاسخگوی دو هواپیما به صورت همزمان نیست و زیرساخت های آن آماده نیست.
مقصود اسعدی سامانی با بیان اینکه پروازهای قطر ایرویز در سایت این شرکت قرار داده شده و برخی از پروازهای ایران ایر نیز در سایت این شرکت موجود است، گفت: تعداد سهمیه های درج شده برای ایران محدود است، البته 200 پرواز از ایران در نظر گرفته شده است. به قطر، اما تقاضای زیادی برای آنها وجود ندارد و حتی تعداد شهرها از شش شهر به چهار شهر کاهش یافته است.
وی با بیان اینکه برای ورود به قطر محدودیت هایی مانند دریافت کارت HiA و بلیت بازی وجود دارد، گفت: به نظر می رسد آنطور که مسئولان تصور می کردند تقاضای تماشاگران ایرانی برای جام جهانی وجود ندارد. البته در صورت وجود درخواست، ایرلاین ها آماده هماهنگی پرواز هستند، اما تاکنون درخواست های کمی وجود دارد.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی درباره نحوه سفر به قطر برای بازی ها در کیش بیان کرد: کیش از برنامه پروازهای مستقیم به قطر حذف شده است، اما با درخواست از کیش، امکان تردد از کیش به قطر همچنان وجود دارد. 150 مسافر، هر ساعت یک پرواز به دوحه. البته در حال حاضر ترمینال خارجی این جزیره پاسخگوی دو هواپیما به صورت همزمان نیست و زیرساخت های آن آماده نیست.
انتهای پیامحتما بخوانید:
آمار زندگی مجلل در تهران