»در ستایش عامیانه ساحلی ، بهترین و صمیمانه ترین گروه راک در سال 2015


اگر تا به حال از فورت وین ، ایندیانا ، به گرین بی ، ویسکانسین رانندگی کرده اید ، متاسفم. برای هر کس دیگری: این اقامت شش ساعته عمدتاً شامل شهرهای صنعتی افسرده ، مزارع غلات زنگ زده و سفرهای کوئیک است که در آن افراد تیز بینی زندگی می کنند و می خواهند با نوشیدنی های گازدار و جرعه های بزرگ و مشت های برش گوشت گاو درد زندگی روزمره را تحمل کنند. اما جیمز الکس به این شکل نیست. از نظر او ، این خط بزرگراه می تواند جاده تندر ، بزرگراه هایت یا خیابانی باشد که پل وستربرگ می خواست قبل از رفتن به من جرات کنم ، ملاقات کند. از نظر الکس ، این سفر رویاهای اوست.

“من فقط این دوچرخه را سوار می شوم. عالی است “، الکس به من می گوید. من فقط از طریق تلفن در یک رستوران کنار جاده در کنوشا با او تماس گرفتم. اوایل سپتامبر است ، و گروه الکس – یک کوارتت پانک راک بی امان از فیلادلفیا به نام Beach Slang – در میان تاریخ کوتاه برای حمایت از تامی استینسون ، باسیست گروه Replactions ، یکی از گروههای مورد علاقه همه الکس است.

او می گوید: “من دور می ریزم” ، با لحنی که بلافاصله شخصی را منتقل می کند که واقعاً منحرف می شود. “هیجان زده بدون توضیح ، اینطور نیست؟” مثل این است – احساس سورئال می کند ، می دانید؟ به بهترین وجه ممکن است چیزی غیر واقعی احساس شود. “

چیزی که الکس را در این مرحله منحرف می کند اولین سفر او به شهرهای دوقلو ، پایگاه اصلی Replactions است ، جایی که Beach Slang این دوره کوتاه را ظرف چند روز به پایان می رساند. الکس در حال برنامه ریزی برای یک تور محلی از مکانهای دیدنی است – بگذارید باشد یک خانه ، باشگاه های پراکنده که در آن تشک ها بازی می کنند ، مجموعه ای از مسیرهای قطار که در آن عکس های تبلیغاتی ترتیب داده شده است. بعداً ، من توصیه می کنم از CC Club ، نوار غواصی در جنوب مینیاپولیس دیدن کنید که الهام بخش “اینجا یک قاعده می آید” است.

الکس درباره شوق راک اند رول خود می گوید: “من هنوز هم یک کودک مطلق هستم که پوسترهایش روی دیوار است.” “این واقعاً تنها چیزی است که من در آن مشترک شده ام. من فقط داخل هستم من به همین ترتیب حدس می زنم ، اگر شما یک علاقه مند به تاریخ هستید و به جایی می روید که نبرد معروف اتفاق افتاده است ، شما فقط می دانید که در آن چیزهایی هستید که باید باشید. “

نکته واقعاً غیر واقعی در مورد الکس اخیراً موفقیت باورنکردنی وی است. بعد از آخرین گروه الکس ، وستون ، که برای همیشه در سال 2010 منحل شد ، ایجاد شد ، Beach Slang اساساً به عنوان سرگرمی برای جبهه 41 ساله خود آغاز شد. تور نزدیک به 20 سال با وستون نتوانست چیزی بیش از یک کیش کوچک ایجاد کند ، بنابراین الکس به عنوان یک هنرمند تجسمی تحصیل کرد و در اوقات فراغت خود آهنگ های بزرگ قلب راک را پخش کرد. الکس از رویاهای سنگی خود دست بر نداشته بود ، اما زندگی واقعی او را ملزم می کرد که آنها را جدا کند.

در سال 2014 ، اصطلاحات اصطلاح ساحلی دو هفت اینچ افتاد ، چه کسی می خواهد چیزی به این شکسته خراب شود؟ و شورش های ارزان در بن بست. نقاط مرجع به سختی مدرن بودند – الکس گفت که او به دنبال یک نقطه شیرین بین “تعویض ها ، Swerveriver ، Jesus و Mary Chain است ، همه چیزهایی که من در آنها رشد کردم و بر من تأثیر گذاشتند.” EZ در حالی که با بودجه پانک راک ضبط شده است ، به دنبال سبک دیوار گیتارهای آلت راک دهه 90 است ، صدایی عالی برای مطابقت با حالات پیش پا افتاده و تماشایی شعر الکس.

اسلات های Themed ، Beach Slang در کنار گروههایی مانند Hold Steady و Japandroids ، که همچنین توسط مادام العمر مستقلی ایجاد شده اند که تا سن بالای 30 سال مخاطبان زیادی پیدا نکردند. مانند این گروه ها ، Beach Slang موسیقی پرانرژی و جاه طلبانه ای را برای طرفداران راک پیر که می خواهند مجموعه های ضبط شده مجلل خود را با مسئولیت های پیش پا افتاده بزرگسالی ترکیب کنند ، می سازد. اما در حالی که Hold Steady و Japandroids با اکراه گذشت زمان را می پذیرند – آهنگ های آنها جوانی را به عنوان آزمایش آتشی كه در عقب زندگی وجود دارد ، قرار می دهند – الكس هنوز با چشم انداز یك نوجوان ارتباط زیادی دارد.

حتما بخوانید:
تشکل های دانش بنیان باید در قالب تعاونی ایجاد شود

“شانس ناپاک” را دنبال کنید ، آهنگ اصلی از چه کسی می خواهد چیزی به این شکسته خراب شود؟ جایی که الکس به “کودکان دوست دارند ماروی آکوردهای چرب و طبل های بیش فعال. او می خواند ، علی رغم ساده لوحی جوان در متن شعر ، به حال باقی مانده چسبیده و می گوید: “نام خود را به آرامی در ریه های من حک کن

الکس اصرار می کند: “من هنوز مرد هستم.” “ما آن را در طول قرن ها شنیده ایم – سن مجموعه ای از اعداد است. اما این کلیشه ها ، من واقعاً مشترک آن هستم. ما این انتظارات فرهنگی را داریم که شما به سن خاصی می رسید و باید جدی شوید و یا پس انداز بازنشستگی شما از آرزوهایتان مهمتر خواهد بود. من هرگز مشترک این کار نشده ام و برای اثبات آن یک حساب بانکی دارم. “

اولین LP Beach Slang این هفته به نمایش در می آید. نامیده میشود کارهایی که ما برای پیدا کردن افرادی که احساس می کنند مانند ما هستیم ، و در مقایسه با EP های قبلی دو برابر شده و باعث افزایش لغزندگی گیتارها و ملودرام متن ترانه ها می شود. تصاویر رمانتیک از نوجوانی به عنوان میدان نبرد زندگی یا مرگ بخشی از سنت راک از فیل اسپکتور تا بروس اسپرینگستین تا سنگ جشن. اما تخصص الکس نوشتن آهنگ های جیغ احساسی راک در مورد احساس شنیدن همه آن آهنگ های احساسی راک فریاد آور دیگر است. آیا می توانید او را به خواستن آن نیز متهم کنید درون زندگی کن از این آهنگ ها؟

“ببین مرد ، همه ما نمی توانیم زندگی خود را با نواختن گیتار تأمین کنیم ، می توانیم؟” منظورم این است که من این را درک می کنم. ”الکس با فشار دادن پدال گاز در هر مایل در دقیقه ، می گوید. “اما جالب است ، بنابراین از محل کار به خانه برو و سپس کارهایی را که انجام می دهی قسمتهای خوب شما را تغذیه می کنید ، به یاد بیاورید ، نه فقط صورتحساب هایی را که پرداخت می کنید. من هنوز مثل یک مست تنها ، 60 تا 70 درصد از سال روی صحنه می پردازم. شما می توانید آن را انجام دهید. “

♦♦♦

از اولین باری که شنیدم کارهایی که ما برای پیدا کردن افرادی که احساس می کنند مانند ما هستیم ، من می دانستم که Beach Slang گروه محبوب جدید من است. من قبلا از طرفداران EP بودم و با اشتیاق در مورد آنها نوشته بودم. من همچنین در مورد کاتالوگ پشتی وستون تحقیق کردم ، بنابراین می دانستم که زیبایی شناسی الکس طی سال های گذشته اصلاح شده است. (نمونه عناوین آهنگ های وستون: “Teenage Love Affair”، “Heartbreak Sandwich”، “Feelings Stupit Feelings.”) اما کارهایی که ما انجام می دهیم بلافاصله احساس اوج می کرد. الکس دقیقاً همان چیزی را که از اوایل دهه 1990 به دنبال آن بود ، زده بود – ترکیبی از دلتنگی و خوش بینی با دیدگاه ، از طریق صخره های براق و بدون ترس و کلیشه های فلوریدا که با اعتقاد یک م belمن واقعی بازخرید شده است ، ارتباط برقرار کرد. ناگهان فهمیدم که دنبال همان چیز می گردم. بنابراین من افراد زیادی را می شناسم. همه من Beach Slang را برای دوست داشتن این گروه توصیه کرده ام. الکس آشکارا بازار را به سمت موسیقی راک بی هدف سوق داده است.

کارهایی که ما برای یافتن افرادی انجام می دهیم که احساس می کنند مانند ما هستند در دامهای بالقوه فراوان است ، لحظاتی که می توان طلسم را با شکوفائی غنایی یا موسیقی شکسته شود فقط پیش پا افتاده ، نه متعالی پیش پا افتاده. من حدس می زنم Beach Slang ، مهم نیست از هر کس که نباشد در طول موج گروه. اما برای من ، همانطور که ضبط صدا در اولین شنوایی من پیشرفت کرد ، احساس هیجان بیشتر شد ، از صدای آرام آواز و صدای مثبت “Bad Art & Weirdo Ideas” گرفته تا گروه کر بسیار پیشرفته “Ride the Wild Haze” تا بازخورد مفصل “چراغ های کثیف”. الکس با آواز خواندن ، “اگر راک اندرول خطرناک باشد ، چگونه احساس می کنم در آن اعتماد به نفس کافی دارم؟” در “I’m Breaking Guitars” ، احساس کردم یک توده در گلویم است. خدای من، فکر. او در واقع این کار را می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=h7YemyR1rGI

حتما بخوانید:
فصل جدیدی از تعامل بین دو کشور ایران و تاجیکستان آغاز می شود

صحبت با الکس باعث شد خیالم راحت شود ، زیرا می ترسیدم که شاید همه اینها تحمیل شده باشد. آلبوم او به مکانی امن برای من تبدیل شده بود تا بتوانم اعتقاداتی را که در نواحی تحتانی قلبم جمع کرده ام ادعا کنم. اصطلاحات اصطلاح ساحلی تقریباً هر یک از این ایده های درونی را در خود مجسم می کند: صداقت خوب است. بمب خوب است. Rock’n’roll بهترین است. نوشیدن می تواند اقدامی نجیب باشد. شرمنده بودن در انظار عمومی صحیح است ، به شرطی که پرشور باشید. شما واقعاً می توانید برای دویدن به دنیا بیایید ، به شرطی که از باور به رویاهای سیامی دست بردارید. کارهایی که ما برای یافتن افرادی انجام می دهیم که احساس می کنند مانند ما هستند اعتبار این هکوم را در فواصل 30 دقیقه تأیید می کند.

دوست داشتن عامیانه ساحلی احساس می کند که از روی اندام بیرون بروید ، بنابراین خوب بود که دریابید الکس لیاقت این اعتماد را دارد. در زندگی واقعی ، همانطور که ضبط شده است ، الکس در نقش پل استنلی صحبت می کند ، نماینده “Strutter” در یک استادیوم پر از 40،000 خواب بیننده گوش دادن به او مانند پرواز است ، به شرطی که به پایین نگاه نکنید.

♦♦♦

دفعه بعدی که با الکس صحبت می کنم قبل از نمایش عامیانه ساحلی در Turf Club در سنت پل است. وقتی به محل رسیدم به او پیام می دهم و او به من می گوید در بار با او یک آبجو بنوشم.

الکس بین جرعه های جرعه ای می گوید: “بدن من همیشه به جایی می رسد که میزان وزوز مناسب باشد.” من یک جرعه بسیار بزرگ از آبجویم را می نوشم تا سریعتر به این نقطه برسم.

عامیانه ساحلی در مسیر نمایش به ترافیک بدی برخورد کرد ، بنابراین متأسفانه تور گشت و گذار Replactions کاهش یافت. فقط یک وقت سریع برای بازدید وجود داشت بگذارید باشد خانه – این گروه مجاز به بالا رفتن از پشت بام نبود ، اما تعداد زیادی عکس از آنها گرفته شد.

الکس با اشتیاق گفت: “مثل گریس لند بهتر بود.”

چند دقیقه بدون هدف گپ زدیم و سپس الکس اولین نمایش خود را به سبک پانک راک برگزار کرد: The Ramones at Airport Music Hall در Allentown ، پنسیلوانیا. الکس 12 ساله بود.

او می گوید: “من مثل یک مافین کوچک ، یک بچه کوچک بودم و وارد شدم و احساس می کردم فضای بیرونی است.” “فقط همه این مشت های بزرگ با کت بمب افکن و سنبله ، کل معامله است. وقتی رامونز بازی می کرد ، من هرگز چنین چیزی را ندیده و احساس نکرده بودم. من می افتم پایین و این پانک های بزرگ من را با آن لبخندهای بزرگ بر روی صورتشان بلند می کنند ، مانند ، ما یکی دیگر را گرفتیم. می دانید ، برای ادامه این کار. چیزی واقعاً زیبا در این مورد وجود داشت. “

ساعتی بعد روی صحنه Beach Slang است ، گروه میانی روی یک بیلبورد در یک باشگاه در یک شهر ناشناخته. در ابتدا ، بی تفاوتی قابل لمس است. اما به نظر نمی رسد الکس بدش بیاید. سفر مهم است – مقصد سس است. بنابراین او قبل از آیه دوم “Bad Art & Weirdo Ideas” متوقف می شود تا جشن آبجو را بگیرد. سپس او بی پروا گیتار خود را در اطراف تنه خود می زند. سپس تنه خود را به زمین می اندازد. بر جمعیت پیروز شوید. در پایان مجموعه ، آنها برای بیشتر فریاد می کشند.

“نمی دانم چرا همه در گروه او نیستند [doesn’t get] هر شب مستی ، “الکس به آخرین طرفدارانش می گوید. “این یک بهشت ​​لعنتی است ، مرد.”
منبع: office-edu.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıkameralı su tesisatçısıgünübirlik turlargeciktirici hapEvlilik Büyüsügates of olympus oynaSweet Bonanza OynaEvde Paketleme İşi İstanbul