رستم قاسمی: بخش مسکن کشور وضعیت خوبی ندارد
رستم قاسمی: بخش مسکن کشور وضعیت خوبی ندارد

افزایش دادن:

فصل اقتصاد – وزیر راه و شهرسازی گفت: حوزه مسکن در کشور وضعیت مناسبی ندارد به طوری که عده ای در چادر و زیر پله زندگی می کنند، اما باید با کمک جهادی به سرعت ساخت مسکن را ترویج کرد. معیارهای. “

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن که به صورت ویدئو کنفرانس در شهرهای جدید برگزار شد، گفت: در حوزه حمل و نقل وجود دارد. کارهای زیادی در کشور انجام می شود و تقریباً هفته ای یک بار با احزاب جلسه ای برگزار می شود خارجی ها، در بخش مسکن، تقریباً هفته ای دو بار با حضور رئیس جمهور تبادل نظر می کنیم.
وی افزود: حوزه مسکن در کشور وضعیت خوبی ندارد. در بسیاری از مناطق، مردم در چادر و کلبه زندگی می کنند. وظیفه ما تسریع در ساخت مسکن است.
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: در فصل تابستان مردم با قیمت وحشتناک مسکن در شرایط سختی هستند و اگر نتوانیم عرضه و تقاضا را کنار هم بیاوریم دچار مشکل می شویم. قاسمی با اشاره به دیدار گذشته خود با برخی افراد گفت: وقتی برخی از خانواده ها به ما مراجعه می کنند و مشکلات خود را مطرح می کنند، نگران می شود که مردم در شرایط سختی به سر می برند.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه باید با روحیه جهادی حرکت کنیم، گفت: قرار است سامانه نظارت بر پیشرفت پروژه های نهضت ملی مسکن را راه اندازی کنیم.
قاسمی افزود: برنامه ساخت خانه های یک طبقه را آغاز کرده ایم تا مردم به تدریج مسکن بسازند. مثلاً 40 متر از ساختمان را بسازید و بقیه را به تدریج توسعه دهید. وی اعلام کرد: در هفته های آینده در هر استانی منابع و زمین را به مردم واگذار خواهیم کرد. ما مردم را وارد نهضت ملی مسکن می کنیم تا چهار میلیون واحد بسازیم.
انتهای پیامحتما بخوانید:
پرواز جام جهانی اونجا و برگشت 13 میلیون تومان