»رمبرت برای Sisqo توضیح داد” اژدها را از بند باز کن “


خوش آمدید به سری Rembert توضیح می دهد. هر از گاهی رمبرت براون 28 ساله ویدیویی از گذشته را تماشا می کند. رامبرت افکار خود را هنگام تماشای فیلم ضبط می کند ، پس از آن ما آنها را در اینجا منتشر خواهیم کرد. این هفته آخرین قسمت انتخاب شده توسط رمبرت براون است: “Swirl the Dragon” توسط سیسکو ، از سال 1999. اگر ایده ای برای قسمت آینده Rembert Explains دارید ، متأسفانه خیلی دیر است.

(این اولین بار نیست که در Grantland در مورد این ویدیو می نویسم. در یکی از اولین ارسال های تالار مشاهیر YouTube [date: October 26, 2011]، این انتخاب من برای “بدترین موسیقی فیلم های همه زمان ها” بود. چهار سال بعد به مدت طولانی دوام می آورد.)

0:02 اکنون این ویدئو گرانتر از آن است که باید باشد. دو ثانیه بعد صدای هلی کوپتر ، شلیک هوایی و جمعیت واقعی به گوش می رسید.

0:08 چرا همه این افراد برای این ویدیو حاضر شده اند؟ من تا به حال ندیده ام که خیلی ها به یکباره چنین تصمیم بدی بگیرند.

عکس صفحه 2015-10-27 13.00.19

0:11 او آنقدر ناراحت است که به جای اینکه فقط یک موزیک ویدیو بسازند ، سعی کردند آن را به یک “فیلم” تبدیل کنند. این اتفاق زمانی می افتد که شما “Song of Tong” را داشته باشید و سپس چراغ سبز را برای پخش تک آهنگ های بیشتر که هرگز مجرد نبوده اند ، دریافت می کنید. بازی “Unleash the Dragon” بعد از “Thong Song” مانند این است که فوتبال خوبی انجام دهید و فقط تصور کنید که به طور خودکار در شعر مهارت دارید.

0:19 بله ، این یک سنگر و یک تیم خبری برای سیسکو است. اخبار محلی CREW.

عکس صفحه 2015-10-27 14.11.53

0:22 چه وقت

t7oh4

من می خواهم در مورد چیزی کاملاً واضح و روشن باشم: من عاشق سیسکو هستم. او خواننده یکی از کم سابقه ترین گروههای R&B در تمام دوران ، درو هیل بود. هر وقت فیلم “5 قدم” را تماشا می کنم ، گریه می کنم ، مخصوصاً وقتی این PIGEON در انتها بیرون می آید و سپس SISKO زانو می زند – Lord Lord Lord.

اما این آهنگ قابل بخشش نیست. و این ویدئو کاملاً آن را از بالا می گیرد ، به این معنا که شاید او (و همه افراد درگیر) باید به محض پایان زندان به زندان می افتادند.

0:25 مردم مانند گلستونبری پرچم هایی را به این مهمانی سیسکو آوردند. غیر واقعی

0:27 من سالهاست که این ویدئو را ندیده ام ، بنابراین واقعیت های سیسکو زیادی وجود دارد که فراموش کرده ام وجود آنها را دارند. مثل زنجیر.

عکس صفحه 2015-10-27 14.19.41

همچنین ، چرا زیر خط پس از اژدها زیر خط گرفته شده است؟ من قبلا عصبانی هستم

0:28 فقط به عنوان یک یادآوری ، تقریباً نیم دقیقه می گذرد و موسیقی وجود ندارد. همچنین ، چرا مردم به سیسکو کمک می کنند تا کت های خود را مانند جد بارتلت یا چیزهای دیگر بپوشد؟

0:29 تصور کنید که شما گیرنده عینک آفتابی سیسکو هستید و او حتی به شما نگاه نمی کند. کاملاً بی احترامی.

t7ozr

0:37 سیسکو سرانجام چیزی را خواند – “اژدها” – در سیسکوووس. او همچنین میکروفونی را به دور انگشت خود چرخاند که من نمی توانم از آن یک GIF بسازم زیرا به من ویروس رایانه می دهد.

0:38 در این مرحله از تاریخ موسیقی ، سیسکو یکی از بزرگترین انباشتهای ما را شروع می کند و سپس بلافاصله بشریت را گمراه می کند ، همانطور که کمتر دیده ایم. او ما را با این کلمه ضرب می کند:

چه کار خواهم کرد
مطمئنم هیچ کس انتظار نداشت
اما این کاری است که من می کنم

عکس صفحه 2015-10-27 14.27.50

منو میشناسی
همین الان
من می خواهم اژدها را آزاد کنم
اوه ، اوه ، بیا

0:55 و سپس رها کنید:

دارم میام
N – – – -s مرا نگه دارد

t7pmd

باههکاهاهاهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.

هیچ چیز خنده دارتر از این نیست. متاسفم. هیچ چی. من هرگز ندیدم که کسی در بدترین لحظه زندگی خود کمتر از آنچه سیسکو در اینجا انجام می دهد ترسناک باشد. او یک دقیقه پیش در جنگ شکست خورد و شش دقیقه دیگر فرصت ندارد.

دارم میام. N – – – -S HOLD ME BACK – من به اکسیژن نیاز دارم.

یکی از بهترین قسمت ها واکنش جمعیت است. آنها او را دوست دارند. “برو سیسکو ، ما تو را دوست داریم” آنها احتمالاً فریاد می کشند در حالی که او آنها را با اینجا کتک می زند من می آیم / N – – – -S HOLD ME Back.

حتما بخوانید:
معاونی به عنوان مدیر روابط عمومی شورای روستای ریاست جمهوری منصوب شد

1:02 احساس می کنم این قطعاً آهنگ کارائوکه بن کارسون است.

1:03 اشعار او بیشتر است. و هیچ یک نباید نادیده گرفته شود.

من از بازداشت خسته شدم
من در شرف حمله اسلاید هستم

t7q5w

این خیلی جالب است. واقعیت جالب: ویدئوی Unleash the Dragon پس زمینه آن است دم قرمز.

1:10 یکی از سخنان من در این مقاله 2011 در مورد “چرخش اژدها” گفتم در مورد برنامه احتمالی منجر به نوشتن اشعار: “Sisqo باید بیش از 70 بار کلمه N را بگوید.” در 70 ثانیه ، او بسیار روی پله:

n – – – -s حذف شد
استخراج n – – – -s
من واقعاً اهمیتی نمی دهم
شما همه n – – – -s من هستید

و آیا شما نمی دانید ، جمعیت او را دوست دارند. اما تقریباً به نظر می رسد که او می خواهد جمعیت با جدیت بیشتری او را بگیرند ، اما آنها اینطور نیستند – آنها ممکن است باعث خشم شوند که ممکن است اژدها را آزاد کند.

1:11 درصورتی که کسی به این فکر کند که Sisqo در آن زمان چه مارک تجاری داشته است:

عکس صفحه 2015-10-27 14.44.23

بله ، پاسخ در واقع Def Soul است.

1:16 سیسکو به گروه کر رسید ، اما او هنوز هم خیلی جدی است. و او در بالکن خود است ، با خودش دم قرمز با رقص ، آواز و رقص ، از مردم می خواستند که او را جدی بگیرند. اما آنها از بین رفته اند جمعیت فقط از پایین لبخند می زنند و سلام می کنند. او به آنها اطمینان می دهد ، “همه شما – – – – مرا وادار خواهید کرد / اژدها را آزاد خواهید کرد.” اما آنها گوش نمی دهند. سپس او همه چیز است: “من می دانم که شما واقعاً نمی خواهید / اژدها را از بند باز کنید.” اما هنوز هم آنها از اینکه در یک کنسرت در سیسکو حضور دارند بسیار خوشحال و خوشحال هستند. اما آنچه آنها نمی دانند – واقعیتی که سیسکو به وضوح می داند – بزرگتر بودن آن از هر کنسرت عادی است. سهم بالاترین میزان در تمام دوران ها است.

1:18 زمین شروع به لرزیدن می کند ، که همه را به یک بازیگر بسیار بد تبدیل می کند.

t7r50

1:28 لرزش های ناگهانی چنان بد شد که سیسکو دیگر آواز خواندن را متوقف کرد. هرچند برقصید ، زیرا او و دم قرمزها هرگز دیر نخواهند شد. هیچ کس واقعاً نمی تواند بداند ، اما من احساس می کنم که اختلالات لرزه ای کمی مربوط به این اژدهایی است که سیسکو مدام درباره اش صحبت می کند.

1:47 در این مرحله آهنگ / ویدئو بی مورد بد می شود. این لحظه ای است که ویدیو آهنگ را کاملاً تصاحب می کند. شلوغی صحنه سه برابر بلندتر از شعر و موسیقی است که فقط به دلیل اینکه Sisqo دیگر به سختی آواز می خواند شدت می یابد – زیرا ، می دانید ، این ویدئو واقعی و همه چیز است.

1:56 این خیلی بد است سیسکو سه ثانیه بدون آواز راه می رود و سپس فقط فریاد می زند: “OH NA NA NA.” چطور این اتفاق افتاد؟ چگونه جهنم اتفاق افتاد؟

1:59 آه

عکس صفحه 2015-10-27 14.54.34

این می تواند بد باشد. همچنین ، بیشتر مردم توسط آنچه که مجری اخبار موهای نرم آن را “زمین لرزه” خواند ، به زمین اصابت کردند. اما من این احساس را دارم که سیسکو تنها کسی است که فکر می کند صبر کنید ، ممکن است این زمین لرزه نباشد ، در این مورد من واقعاً ممکن است مجبور شود اژدها را آزاد کند.

2:08 BOOM می رود پویا.

t7rq9

این یک اژدها ، خانمها و آقایان است.

3:10 یک دقیقه کامل از کنار این اژدها می گذرد ، که به راحتی همه افراد را در یک بلوک شهری نابود می کند ، ماشین ها را قدم می گذارد و به ساختمان ها برخورد می کند ، در حالی که افراد وحشت زده مختلف می گویند: “اوه ، خوشبخت”. سیسکو کجاست؟ خیلی نامشخص است آیا این هنوز یک فیلم Sisqo است؟ خیلی نامشخص است آیا موسیقی باقی مانده است؟ خیلی نامشخص است

3:12 تنها چیزی که از یک اژدها گیج کننده تر است؟

t7s12

تاتیانا علی. سعی نکنید معنای آن را درک کنید. فقط آنچه اتفاق افتاده را بپذیرید. تاتیانا علی در این فیلم هفت دقیقه ای که می تواند یک انگور باشد ، در شرف تبدیل شدن به دختری است که برای Dragon Cisco مشکل دارد.

3:26 اوه ، سلام ، سیسکو ، چه خوب است که در موسیقی ویدیوی شخصی خود به ما بپیوندی – اکنون می توان زمان خوبی را برای قرار دادن اژدها ، سینه ، سپری کرد.

حتما بخوانید:
پروازهای لوفت هانزا فردا از سر گرفته می شود

t7sdd

3:40 آنچه بعد از دیدن سیسکو تاتیانا در کنار اژدها رخ می دهد احمقانه ترین چیزی است که من دیده ام. اول ، سیسکو فریاد می کشد “سلام!” سر اژدها ، انگار که داخل است روزنامه ها و مانند است بیا ، او.

t7sk0

اژدها پس از استقرار یک اژدها با یک تاکتیک ترسناک ، مستقیم به او نگاه می کند و سیسکو می گوید: “فکر می کنی چه کار می کنی ، مردم را می ترسی ، روی ماشین پا می گذاری؟”

عکس صفحه 2015-10-27 15.11.31

اژدها آن را استشمام می کند ، سیسکو را به سمت در و فراتر از آن شلیک می کند از هیچ جا موسیقی دوباره شروع می شود و او فقط “OH NA NA NA” را می خواند. تقریباً به نظر می رسید که این کار در یک قاب و بدون فیلمنامه انجام شده است و همه آنها فقط مداد با آب بودند.

3:46 “من می دانم که شما واقعاً نمی خواهید” – سیسکو ، پوشیده از بزاق اژدها ، به اژدها.

t7sxa

4:11 این اژدها ، ظاهرا مدتها پس از سیسکو ، شروع به نوسان دادن بر روی او می کند ، مانند پشه ای که او است. خوشبختانه سیسکو ، او واقعاً در تلنگرهای جلو مهارت دارد.

t7t3y

4:41 30 ثانیه بعدی حتی با استفاده از استانداردهای Unleash the Dragon واقعا تاریک است. از این گذشته ، آنها عصبانی بودند دو بند رپ را آزاد کنید از دو رپر که من از دیدن آنها امتناع ورزیدم ، هر دو با لباس پوست مار پوشیده شده در بیکن ترکیه.

عکس صفحه 27.10.2015 15.21.25

بله ، این آیه در اتاقی اتفاق می افتد که اژدها به تازگی ویران کرده است. و نه ، آنها نگران امنیت خود نیستند ، زیرا قطعاً کریستال در اتاق وجود دارد.

ساعت 5:00 در اینجا پنج دقیقه در Sisqo-in وجود دارد – ماتریس به روز کنید ، برای هر کسی که هنوز به اندازه کافی بیمار است تا این را بخواند:

t7tn6

این همچنین لحظه ای است که می فهمم این بزرگترین ویدیوی زمان من است. این مانند هفت کابوس مختلف است که با هم جمع شده اند و بودجه های بی پایان اواخر دهه 90 برای شما آورده اند.

5:20 سیسکو تلنگر می زند و از کشته شدن توسط اژدها جلوگیری می کند ، اما من همچنین به یاد آوردم که سیسکو این خال کوبی شکم را داشت. من فقط نمی خواستم او را ترک کنم.

همچنین ، سیسکو ASS کوچک خود را لگد می زند ، اما این کار را با سبک انجام می دهد.

t7tzw

این شات به تنهایی بیش از هزینه دارد شلاق زدن.

ساعت 6:00 در صورتی که حدس نزده باشید ، سرانجام Sisqo با آزاد کردن اژدهای داخلی خود ، اژدهای واقعی را شکست می دهد. دقیقاً اژدهای درونی او چیست؟ اژدها را با مرگ می رقصاند.

ابتدا او حرکتهای قهرمانانه خود را انجام می دهد:

t7uah

و سپس سایه های خود را قرار می دهد (این بار ، به تنهایی).

t7udc

و سپس زیر اژدها می دود و باعث می شود تا انتهای آن به کوچه بیفتد.

t7ufd

بله ، با این روش او اژدها را شکست می دهد و دنیا را نجات می دهد. مانند هر رئیس سطح اول بازی های ویدیویی ، او فقط او را گیج می کند و می میرد. وای ، اژدهایی در داخل وجود دارد که دارای Sisqo است. خوب است که او وقتی هوشمندانه لباس هایش قرمز می شود و به یک اژدها تبدیل می شود و روی یک اژدهای واقعی بنا می شود بسیار باهوش است. خدا را شکر برای سیسکو.

6:33 سیسکو بعد چه می کند … فقط قبل از خواندن سطر بعدی بنشینید. در واقع ، این خیلی زیاد است ، عصبی که او در حال حاضر دارد.

“SISQO. N – – – – چه “—DISCON SISKO از اژدهای مرگ”.

t7uyo

ما لیاقت نداریم.

کمی بیشتر در این ویدئو وجود دارد ، اما بیشتر فقط Sisqo است که اژدهایان دیگر را “n – – – -s” صدا می کند. خیلی خوشحالم که این آهنگ افتضاح و این ویدیوی افتضاح اتفاق افتاد. بدون او ، یک سوم اشکهای زندگی من هرگز از چشم من خارج نمی شود. از شما ، سیسکو ، متشکرم که هر وقت این بازی هنری را فشار می دهم ، دائماً مرا به دروازه های والهالا می برید.
منبع: office-edu.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıkameralı su tesisatçısıgünübirlik turlargeciktirici hapEvlilik Büyüsügates of olympus oynaSweet Bonanza OynaEvde Paketleme İşi İstanbul