رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور

مهمترین آزمون زندگی هر داوطلب که هر فرد یا خانواده ای خواه ناخواه با آن روبرو خواهد شد و آزمایشی که می تواند اساساً زندگی کل یک داوطلب را تغییر دهد. اما از آنجا که هر امتحان و هر حرفه ای به ابزار خاص خود نیاز دارد ، به سراغ ابزار و تجهیزات لازم برای کنکور خواهیم رفت که همان ابزار کنکور است. یکی از برترین موسسات که در حال حاضر محبوبیت زیادی در بین داوطلبان کنکور دارد ، حرف آخر است که دوره های کنکور را به سبک کاملاً جدید آموزش می دهد. این موسسه ویژگی های خاص خود را دارد که امروز آنها را بررسی خواهیم کرد. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

برای اولین بار در ایران ، موسسه حرف آخر تدریس را بر اساس تجسم پویا آغاز کرده است ، که این امر مسیر آزمون ورودی را برای داوطلب بسیار ساده و سرراست می کند. بسیاری از افراد آموزش پویا را با آموزش تصویری اشتباه می گیرند ، اما در حال حاضر ، آموزش تصویر سازی و انیمیشن زیرمجموعه ای از تجسم پویا است و زیر مجموعه دوم تجسم پویا ، الگو سازی است. در قسمت تصویر سازی ، تمام دروس با استفاده از انیمیشن ها و تصویرگری تدوین می شوند که شکل گیری آنها مدت زمان زیادی طول کشیده است ، و دانش آموز آنها را به جای حفظ آنها بازی می کند. در بخش تصویر سازی به هیچ سوال نیازی نیست روش حل را بیاموزید. شما یک الگوی را یاد خواهید گرفت و همه سوال شما با همان الگو موضوعی را حل می کنند. این سبک از آموزش برای اولین بار در ایران توسط حرف آخر ایجاد شده است.

حتما بخوانید:
آخرین جزئیات طرح کارآموزی/ 153824 داوطلب ثبت نام کردند

بیوگرافی حرف آخر با انیمیشن و تصویرگری

دوره زیست شناسی حیاتی ترین دوره برای رشته تجربی است ، اما به دلیل حجم زیاد این دوره و همچنین ترکیبی از آزمون های ورودی سوال بین فصل های مختلف زیست ، درصد داوطلبان در این دوره همیشه بسیار کم بوده است . اما یک بار برای همیشه ، با کمک زیست شناسی از این موسسه مشکل خود را حل کنید و بیولوژی را بی خطر بیاموزید. کاری که در آموزش زیست شناسی در معلمان مجموعه انجام شده است ، زیست شناسی را به صورت کاملاً تصویری ساخته است؛ این بدان معنی است که داوطلب دیگر نیازی به حفظ کردن و صرف وقت زیادی برای یادگیری زیست شناسی ندارد و این بار با استفاده از تصاویر و انیمیشن هایی که مشاهده می کند ، مفاهیم را می فهمد. در ادامه ریاضی حرف آخر را هم مشاهده کنید.

شعار زیست شناسی حرف آخر آموزش زیستی در 4 لایه است. این سبک از آموزش زیستی مدرن ترین روشی است که فقط در حرف آخر و توسط معلمان زیست شناسی در این مجموعه استفاده شده است. معنای زیست شناسی چهار لایه این است که داوطلب با یک استفاده زیستی تنها از این مجموعه ، حدود 4 برابر کل زیست است. و این به معنای زمان زیادی برای آموزش زیست شناسی حرف آخر نیست و هنوز هم این داوطلب می تواند در کمترین زمان بهترین نتیجه و درصد را در زیست شناسی حرف آخر بدست آورد.

رتبه های برتر موسسه حرف آخر در کنکور 99

کارایی و ارزش یک منبع یا موسسه با توجه به محصولات آن و نتایجی که در زمینه کنکور بدست آورده است تعیین می شود. اما این موسسه همچنین در سالهای اخیر به بهترین نتایج ممکن دست یافته است ، به گونه ای که در سال 1998 به 51 مکان زیر 200 رسیده است و چنین آماری در زمینه کنکور تاکنون بی سابقه بوده است. اما رازی که این افراد را به رتبه های خوبی سوق داده چیست؟ منبع و پشتیبانی خوب علاوه بر منابع ، داوطلبان مشاوره های بسیار تخصصی نیز دریافت خواهند کرد و تمام نیازهای آنها تأمین خواهد شد. این دقیقاً راز دستیابی به رتبه های خوب است. منبع خوب ، پشتیبانی خوب و تلاش خوب … در ادامه می توانید تجربه جدیدترین سبک آموزش کنکور با حرف آخر را هم مشاهده کنید.

حتما بخوانید:
656 هزار شغل جدید در سال جاری / وزارت صمت در ایجاد شغل اول شد

از جمله افرادی که با کمک این موسسه نمرات خوبی کسب کردند ، هانا و روژین یاری ، خواهران دوقلوی کلاس های 12 و 18 ، مجتبی سعادت پیش است که پس از 13 سال از کنکور تصمیم به ورود مجدد گرفت و با حرف آخرA برای دارای رتبه 390؛ تورج جعفری در رتبه 187 قرار گرفت ، هانی مرتضایی که پس از 14 سال از کنکور و علی رغم مدرک لیسانس در رشته ریاضی و فیزیک ، در کنکور 98 توانست 641 را بدست آورد و به هدف خود از دندانپزشکی برسد. اگر به دنبال چنین موفقیتی هستید ، می توانید به فروشگاه حرف آخر بروید و سرنوشت کنکور خود را لرزان کنید.