نهضت ارتقای صلاحیت کارگران و خانواده های شاغل و بازنشستگان سازمان های آموزش حرفه ای کشورنهضت ارتقای صلاحیت کارگران و خانواده های شاغل و بازنشستگان سازمان های آموزش حرفه ای کشور

افزایش دادن:

فصل اقتصاد – به منظور توسعه فرهنگ ارتقای صلاحیت ها و ارتقای منزلت اجتماعی کارگران و مستمری بگیران و اعضای خانواده آنها با همکاری کانون انجمن های صنفی کارفرمایان فناوری باز. و PTV کشور.

به گزارش بخش اقتصادی، تفاهم نامه همکاری آموزشی «جنبش ارتقای صلاحیت کارمندان و خانواده های کارگران و بازنشستگان» به امضای امیر میمنت آبادی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای رسید. کشور محمدرضا شاه پسند معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سید اشرفی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان آموزشکده های فنی و حرفه ای آزاد.
هدف از انعقاد این تفاهم نامه توسعه فرهنگ حرفه آموزی، افزایش وضعیت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کارگران و مستمری بگیران و اعضای خانواده آنها با همکاری کانون انجمن های صنفی کارفرمایان هنرستان های آزاد حرفه ای و فنی و غیره است. . کشور دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی در قالب ارائه خدمات تخصصی با استفاده از امکانات مدارس آزاد در سراسر کشور.
بر اساس این گزارش، در این تفاهم نامه مهارت آموزی با تاکید بر مهارت آموزی (اشتغال پایدار) برای توانمندسازی جامعه هدف، کانون انجمن های صنفی کارفرمایان آموزشکده های باز فنی و حرفه ای کشور متعهد می شود از تمامی فرصت ها استفاده کند. در اجرای برنامه های آموزشی این مرکز طبق تفاهم نامه باید حداقل 50 درصد تخفیف برای افراد شاغل و بازنشسته و اعضای خانواده آنها اعمال شود.
بر اساس اعلام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دستورالعمل اجرای این تفاهم نامه پس از نهایی شدن تصمیمات کمیته مشترک راهبری و اخذ تاییدیه های لازم برای استفاده مشمولان ابلاغ خواهد شد. از مراجع ذیصلاح .
انتهای پیام/حتما بخوانید:
کارگران 20 سال صبر می کنند تا خانه بگیرند / 70 درصد دستمزد کارگران صرف اجاره مسکن می شود

دیدگاهتان را بنویسید