وزارت کار دارای سابقه موفق روابط عمومی در سفرهای استانی است


رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری:


وزارت کار دارای سابقه موفق روابط عمومی در سفرهای استانی است

کار و همکاری

وزارت کار دارای سابقه موفق روابط عمومی در سفرهای استانی است

افزایش دادن:

رئیس اقتصاد – رئیس مرکز روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری گفت: وزارت تعاون، کار و حمایت اجتماعی علیرغم گستردگی مسئولیت ها و حوزه های کاری توانست ثمره ارزشمند خود را در این عرصه به جای بگذارد. حوزه روابط عمومی در دور اول سفرهای هیئت دولت به مناطق .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی» در همایش روابط عمومی و بهداشت و درمان اداری که به همت اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات برگزار شد. پاسخ وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی در محل این وزارتخانه انجام شد و اظهار داشت: خدمت خالصانه به مردم، با محوریت اعلام گام دوم انقلاب اسلامی و در راستای تقویت ارتباط مستقیم. با مردم در دستور کار است.
وی بر مفاد موافقتنامه سران خودگردان مردم با در نظر گرفتن اصل عدالت تاکید کرد و گفت: مبارزه با فساد یکی از الزامات مهم حکومت است که باید در این زمینه مورد توجه قرار گیرد. اجرا و عمل».
حجت الاسلام صالحی در عنوان این همایش به همسویی سلامت اداری و روابط عمومی به خوبی پرداخته شد و گفت: ترویج مبارزه با فساد به تسریع در اجرای سیاست های عمومی کمک می کند.
رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه همراهی آبرومندانه روسای وزارت کار و حمایت اجتماعی در دور اول سفرهای استانی هیئت دولت بود، خاطرنشان کرد: وزارت کار توانست خروج کند. با وجود گستره وسیع وظایف و زمینه های کاری، پشت یک رکورد ارزشمند است.
وی حضرت علی (ع) را الگوی شیوه حکومت داری و نیکوکاری دانست و گفت: حضور مستقیم حاکمان در میان مردم و آگاهی از مشکلات آنان به سیاست گذاری و پیشبرد برنامه ها کمک می کند.
حجت الاسلام والمسلمین صالحی بر تلاش برای تبیین و اطلاع رسانی صادقانه و به موقع درباره دستاوردها و فعالیت های دولت تاکید کرد.

حتما بخوانید:
اخذ معرفی نامه از وزیر پیشنهادی تعاون، کار و حمایت اجتماعی