پرواز به جام جهانی وجود دارد نه تقاضا
پرواز به جام جهانی وجود دارد نه تقاضا

افزایش دادن:

فصل کم – سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده هیچ محدودیتی برای پروازهای ایران به قطر وجود ندارد اما به نظر می رسد تماشاگران ایرانی از بازی ها استقبال مناسبی نکرده اند و کمبود تقاضا باعث کاهش تعداد پروازها شده است.

با نزدیک شدن به جام جهانی، اخبار مربوط به این مسابقات بیشتر و بیشتر می شود و حالا پس از گذشت چندین ماه از اعلام راه های مختلف سفر از ایران به قطر توسط مسئولان وزارت راه و شهرسازی، به نظر می رسد که در این راستا روش های پیشنهادی به تعداد محدودی پرواز کاهش یافت.
در حالی که در ماه های اخیر اعلام شده بود که پروازهای تهران، کیش، شیراز، اصفهان، مشهد و لار به قطر برای بینندگان ایرانی در نظر گرفته شده است، اکنون اعلام شده است که این پروازها از تهران، شیراز، لار و لامار به آدرس زمانی که پروازهای شیراز و لار جزو پروازهای برنامه ریزی شده ایران به قطر است.
پیش از این حسن خوشهو – معاون هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری – درباره اضافه شدن شرکت های هواپیمایی غیر از ایران ایر برای پروازهای جام جهانی فوتبال گفت: به نظر می رسد تقاضای بلیت در سامانه ها و تب مشارکت به چشم نمی خورد. در جام جهانی فوتبال هنوز داغ نشده است. اما به عنوان سازمان هواپیمایی کشوری، بنا به درخواست شرکت های هواپیمایی محدودیتی برای پرواز به هیچ شهری نداریم.
البته مقصود اسعدی سامانی – دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی – درباره نحوه حضور در کیش برای تماشای بازی ها به قطر نیز گفت: امکان پروازهای شاتل از کیش به قطر در صورت درخواست و با تعداد محدود وجود دارد. مسافران – 150. حرکت در دوحه ساعت 1:00؛ البته ترمینال خارجی این جزیره پاسخگوی دو هواپیما به طور همزمان نیست و زیرساخت های آن آماده نیست.
محمد محمدی بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نیز اخیرا درباره پروازهای جام جهانی گفته است که 84 پرواز ایران ایر و 198 پرواز قطر ایرویز از 6 شهر ایران هماهنگ شده است که مبدأ کیش، لامرد و تهران از ایران ایر و مشهد است. منشأ آن اصفهان و کیشا با قطر ایرویز خواهد بود.
با وجود این و اگرچه سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده هیچ محدودیتی برای پروازهای ایران-قطر وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد تماشاگران ایرانی از این بازی‌ها استقبال مناسبی نکرده‌اند و کمبود تقاضا منجر به کاهش تعداد شهرها شده است. ، و پروازهای آینده منوط به درخواست متقاضی است.
انتهای پیامحتما بخوانید:
جزئیات پرداخت اعتبارات اشتغالزایی توسط صندوق کارآفرینی امید