»چه کسی در تیم میامی در تیلور سوئیفت غایب بود؟


در یک سالگی 1989، تیلور سوئیفت با موفقیت در یک کنسرت بزرگ در AmericanAirlines Arena در میامی ، دور پیروزی خود را برای موفقیت بزرگ آلبوم گرفت. و در بحث انگیزترین رویداد فرهنگ پاپ میامی از زمان تصمیم ، سوئیفت تیم خود را به میامی معرفی کرد. چه کسی برش را ایجاد کرد؟ پیتبول (دیل!) ، دواین وید و ریکی مارتین. اگر یک ترکیب تستوسترون غیر معمول برای برنامه تیم Swift وجود داشته باشد ، این بسیار خوب است. اما میامی یک شهر بزرگ است و تیم تیلور در آنجا باید به اندازه بازیگران ویدیوی Bad Blood گسترش یابد. تیلور پس از از دست دادن بخشی از پایگاه خود در نشویل در جریان جنجالی انتقال از کشوری به پاپ ، باید جنوب را بیش از هر زمان دیگری بدست آورد. در اینجا پیشنهاداتی در مورد چگونگی پر کردن تیلور در تیم خود در میامی وجود دارد.

گلوریا استیفان

چگونه تیلور می تواند از قدرتمندترین غواص تاریخ موسیقی میامی بخواهد که به او در صحنه بپیوندد؟ آیا دلیلش این است که تیلور نمی تواند یک کانگا درست کند؟ باید همین باشد. در سالهای اخیر ، استیفان نمای عمومی کمتری به خود گرفته است ، اما احتمالاً در تیم حضور خواهد داشت. آنها چند چیز مشترک دارند. سوئیفت و استیفان عشق مشترکی به پسران بد دارند و گرمی های زیادی دارند. اگر نمی تواند گلوریا را بدست آورد ، تیلور باید حداقل بقیه دستگاه صدا را در میامی امتحان کند.

2 تیم زنده

تیلور انگشت شست خود را به استخر رپ فرو برد ، با کندریک لامار همکاری کرد و رپرهایی مانند نلی و اکنون پیتبول را روی صحنه هدایت کرد. وقت آن است که با عمو لوک وارد جکوزی شوید. اگر به زیرنویس برخی از آهنگ های شوم تر تیلور گوش دهید ، متوجه می شوید که او خیلی با “Me So Horny” فاصله ندارد. و وقتی آن را می جوشانید ، آیا آهنگ هایی مانند “Pop That Pussy” و “Throw the ‘D” در مورد قدرت دختران نیستند؟ وقت آن رسیده است که تیلور اجازه دهد خودش به همان اندازه که واقعاً می خواهد تند و زننده باشد و اعلام کند که آلبوم بعدی اش در میامی کاملاً بیس خواهد بود. تیلور می تواند از آنها در صحنه استقبال کند و در مقابل آنها می توانند بگویند ، “به فروشگاه 2 فروشگاه خوش آمدید ، TAYLOR!

حتما بخوانید:
هیاهوی بسیار برای هیچ! - بخش اقتصاد وب سایت تخصصی اقتصاد ایران

ویلیام اچ میسی

شرط می بندم که شما هیچ تصوری از ویلیام اچ میسی از میامی نداشتید! من این را می گویم چون هیچ تصوری از ویلیام اچ میسی از میامی نداشتم. این به این دلیل است که او بزرگترین بازیگر جهان است! حتما فکر می کنید که این مرد خوب به خاطر همین در قلب غرب میانه به دنیا آمده است فارگو، اما نه ، شما نمی توانید “ویلیام اچ میسی” را بدون “میامی” بنویسید. افزودن میسی به تیم خود هرگز ایده بدی نبوده است. به همه دسته هایی که با حضورشان به آنها کمک می کند فکر کنید: اولیانا، کشور و عمدتا، و سگ را تکان دهید. او به خود می بالد آقای. Opusquad هلند و آخرین تیم های بزرگ آلتمن توسط پل توماس اندرسون شب های بوگی و ماگنولیا زوج پارک ژوراسیک III با حضور او گروه جدا شد. و سهم او را در جوخه های تلویزیون فراموش نکنیم شب ورزشی و بی شرم. اگر ویلیام اچ میسی را در تیم خود ندارید ، آیا حتی ارزش یک تیم را دارد؟

ریک راس

ریک راس و تیلور سویفت چه چیزهای مشترکی دارند؟ هر دوی آنها می دانند که گفتن شما عوضی تقلبی چقدر درد دارد. هر آنچه برای تیلور احساس می کنید ، نمی توانید انکار کنید که امسال او در نتیجه عجله هر روز چقدر افزایش یافته است.

ینگوی مالمشتاین

وقتی تیلور از مهمانی به پاپ نقل مکان کرد ، یک چیز را از دست داد: قطعات شیرین و شیرین گیتار. Yngwie Malmsteen ، گیتاریست سوئدی که اکنون در میامی زندگی می کند ، یک دارایی حیاتی خواهد بود که می تواند به تیلور کمک کند تا تکه تکه شدن خود را بازیابد. مطمئناً ، ما اکنون سبک را دوست داریم ، اما تصور کنید که اگر یک تک گیتار طولانی ، عرق کرده و از نظر فنی کامل از Yngwie Malmsteen وجود داشته باشد ، دهه 80 چقدر تنبل تر می شد.

حتما بخوانید:
دومین ضربه به بازار مسکن!/رکود معاملات شهریور-مهر

ترینا

چطور جرات کردی به فلوریدا بیایی و دا بدتست بچ را به صحنه دعوت نکنی؟ چطور جرات کردی شاهزاده الماس می تواند تیم خوبی را به تیم تیلور اضافه کند ، به خصوص اکنون که بازیکن آزاد است و طبق قرارداد دیگر ملزم به حضور در تیم Slip-N-Slide با ترفند بابا نیست. ترینا می تواند به تیلور چیزی 12 یا 12 راجع به فراق ترانه ها بیاموزد – او ترانه هایی “لعنت” و “دوستت دارم” درباره لیل وین سابق ، انتقام بی ارزش و صحبت های بالش نوشت (“برای دوست داشتن تو ، باید در آنجا بخوابی او “). در حقیقت ، ترینا به تیم تیلور پیوست. تیلور باید به ترینا بپیوندد.
منبع: office-edu.ir