»50 صحنه ای که در احیای” X-Files “فاکس ظاهر نمی شوند


مردم اغلب تعجب می کنند که می دانند من ، برایان فیلیپس ، دوست دارم اوقات خود را با افراد مشهور در موقعیت ها و محیط های پر زرق و برق بگذرانم. “اما برایان ،” آنها با چشمان باز بر روی نی های Frapuccino خود فریاد می زنند ، “شما نویسنده جدی هستید! چگونه می توانید وقت خود را با این همه زباله تلف کنید؟ “

پاسخ من همیشه یکسان است. با یک لبخند خفیف می گویم: “ببین ، اگر توماس مان می توانست بنویسد.” دکتر فاوست در Palisade Palisade ، حتی بدون برنزه شدن ، دلیلی ندارد که من نتوانم … چیزی چیزی چیزی“به نوعی دارم قسمت آخر نوشیدنی ام را غر می زنم.” این ترفندی است که من از کیرستن دانست برداشتم.

مثال: شب گذشته به نمایش فیلم جدید رفتم X فایل های مجموعه ای در لندن ، یک هتل انحصاری هالیوود. گلن مورگان آنجا بود. گلن مورگان پسر کوچکی است که دوست دارم او را “تهیه کننده” صدا کنم X-Files، یک مجموعه تلویزیونی بین سالهای 1993 و 2002 از فاکس پخش شد ، با بازی دیوید دوچوونی و جیلیان اندرسون. در حقیقت ، این اصلاً کوچک نیست. عظیم نیست ، اما مقداری جرم دارد. اگر مجبور باشم از یک کلمه برای توصیف مقیاس جسمی گلن مورگان استفاده کنم ، این “متوسط” خواهد بود. اندازه های مختلف افراد بسیار زیاد است. دنیا و این مرد یکی از افراد عادی است.

سپس کوکتل وجود داشت.

آنچه را برای هالیوود می خواهید بگویید ، اما این یک تجربه جذاب بود. مغز من برای نویسندگان جدی کاملاً درگیر مطالعه مواردی مانند اهمیت آمریکا و همچنین آنچه این روزها برای مولدر و اسکالی اتفاق می افتد بود. به مهمترین و عمیق ترین مفهوم ، اکنون هر دو را می شناسم. من می خواهم این دانش را با شما در میان بگذارم. اما نمی توانم بخاطر اسپویلرها از زمانی که جورج آر آر مارتین به من اعتماد کرد که تیریون در انتهای آخرین کتاب دنریس را می کشد ، من وحشت دارم که به طور تصادفی یک اسپویلر بزرگ را در اینترنت کشف کردم. علاوه بر این ، تبلیغاتی که در اتاق فرافکنی از من استقبال کرد ، توضیح داد که “این کاهش می یابد [me]”اگر نفس بکشم[d] یک کلمه در مورد همه اینها ، شما [extremely handsome man]. “

همانطور که گفتم ، من دوست دارم با افراد مشهور راه بروم.

آنچه من من میتوانم بگذارید به شما چه بگویم نه در جدید اتفاق می افتد X فایل های. خیلی اتفاقات نمی افتد! و هر تکامل جدید تکان دهنده تر از قبلی است. بدون آزار و اذیت بیشتر ، در اینجا خلاصه ای از هیجان انگیزترین است X فایل های تحولات نقشه ای را که وجود ندارد و هرگز وجود نخواهد داشت.

♦♦♦

Rommel Demano / WireImage دیوید دوچوونی و جیلیان اندرسون در اکتبر 2013 در نیویورک.

1 مولدر نمی خواهد یک سایپرین دیگر داشته باشد و سپس می گوید: “هی. من این کلمه را دوست دارم کایپیرینیا. “

2 سیگاری سیگار هرگز با ناراحتی در رختخواب نمی نشیند در حالی که کلیک می کند ، “Lord، Velazquez، when is نه زمان بیرون آوردن از بازیافت است؟ “از بیگانه ای که آنجا کنار او خوابیده است.

3 کاملاً بعضی از سینی ها را بصورت آنلاین سفارش نمی دهد.

4 در انتهای کوچه ای تاریک ، جایی که نور یک چراغ خیابانی تنها در امتداد سنگفرش ، لغزنده از باران می لرزد ، اسکالی هیچ پنجره ای را پیدا نمی کند که این شخص جاناتان یک چورو درست کند.

5 می توانم به شما بگویم که این مجموعه سیاست تولید مالچ را بررسی می کند ، اما من دروغ می گویم زیرا اتفاق دیگری نیست.

6 مولدر به پنجره ساختمان Capitol خیره نمی شود و زمزمه می کند ، “هیولا ، آه. فکر نمی کنم آن را درک کنم. “

7 آیا می دانید چه کسی نمی داند؟ هر کس.

8 مولدر به سادگی هرگز سفر به آفریقا را به این دلیل که “فقط اسب های آبی است ، رزرو نکرد من آنرا حس میکنم به عنوان یک فایل X “

9 در هیچ زمانی مشخص نیست که والتر اسکینر ، دستیار مدیر FBI در حال پیوستن به کیک استارتر برای جستجوی بودجه برای “بروزرسانی گره خورده” خود با Infocom است. الهه های چرمی فوبوس.

10 از کلمه “copyleft” زیاد استفاده نمی شود.

11 جاناتان که چورو درست نمی کند ، به اسکالی نمی گوید که “دارچین است” ، سپس گاز می گیرد ، “من زیاد گفتم” ، و سپس توسط یک تیرانداز ونوس به سر او شلیک می شود.

حتما بخوانید:
روند رشد ترانزیت خودرو از قلمرو جمهوری ادامه دارد

12 سپس مولدر و اسکالی با یک ساختمان مرموز و سفید کم در وسط مزارع دارچین مواجه نمی شوند ، جایی که کارگران صورت سفید با لباس سفید Hazmat به نظر می رسد که در حال پردازش دارچین هستند ، اما به نظر می رسد که آنها کار دیگری انجام می دهند.

13 گلو عمیق از بین نمی رود و فریاد می زند: «دوستان غافلگیر شوید! این من هستم ، گلو عمیق! “

14 در کل تقویم سری جدید هرگز روزی نیست که اعضای توطئه به صراحت اعتراف کنند که تیم لعنتی واترپلو را ایجاد می کنند.

15 شما ممکن است گمانه زنی ها را در تالارهای گفتمان آنلاین بخوانید که نشان می دهد آپارتمان اسکالی کمی در سینی ها سبک است. من نمی دانم چه چیزی به شما بگویم. او موارد جدیدی خریداری نمی کند.

16 دوربین به آرامی بر روی جهش سرطانخوار بزرگنمایی نمی کند ، لئونارد بیتس ، همانطور که طولانی و با شکوه بستنی مخروطی Friendly را لیس می زند ، سپس به زوم ادامه می دهد ، نزدیکتر ، نزدیکتر به چشمان دیوانه و مرده اش هنگام غر زدن. “مزه اش خوب است.”

17 بیتس گفت: “درست است: من گفتم طعم بستنی بهتر از سرطان است.” “دهان خود را استراحت دهید که، بستنی توییتر. “

18 مولدر با یک حرکت بسیار آهسته فوتبال را از طریق تاب لاستیک پرتاب نمی کند در حالی که صدای خشن و بی معنی مردانه مکانیک او را می شکند.

19 من نمی خواهم اطلاعات خاصی درباره نحوه اجرای کلاسهای Scully در جاوا بدست آورم ، اما کافی است بگویم که او آنها را قبول نمی کند.

20 دختر اسكالی ، امیلی ، در فصل 5 درگذشت. در سری جدید ، امیلی به مهمانی نمی رود ، به طور كمیكی دو قرار ملاقات نمی زند و دو ملاقات او دوقلوهای ناپایدار هستند كه توسط كلسی گرامر به تصویر كشیده شده است.

21 سیگاری سیگاری روی قایق موتوری گفت: “بشقاب پرنده را پیچ کن”. سپس او واقعاً انگشتان خود را در موهای خود جارو نکنید و گریه نکنید ، “من موی لئونین دارم!”

22 اسکالی به دوست دخترش آلیسون پیام نمی دهد که سیگاری سیگاری “نوعی احمق” است.

23 خوب ، بیایید در مورد vaping صحبت کنیم. شما نباید ، اما من می دانم که شما سوال دارید. نمی گویم Smezznor ، حاکم بیگانه راه شیری ، هنگامی که ژن های سامانتا مولدر به الکس کریچک تقسیم شده ، ایجاد شد ، تقلب نمی کند. من من هستم گفتن اینکه سلطان کهکشانی اسمزنور با وسواس وسواسی ایده احمقانه ای است و او وجود ندارد.

24 مسیر توطئه دارچین مولدر و اسکالی را به مسجدی بمب گذاری شده در طنجه نمی رساند ، جایی که مولدر برای تحقیق با صدای بلند همه آیه های “رقص (یک دلار)” بیگ شان را متوقف نمی کند.

25 بنابراین بسیاری از طرفداران این برنامه از خود می پرسند که چه اتفاقی برای محبوب افتاده است X فایل های از پگی لیتل ، دبیر با رنج اسکینر حمایت کنید. شوخی کردم در حقیقت ، هیچ کس تعجب نمی کند زیرا چنین شخصیتی ندارد.

26 “آیا این را دیدی ، مولدر؟” وقتی که بازی روی آخرین ویدیوی YouTube برای یک هشت پا خنده دار را فشار می دهد ، اسکالی زمزمه نمی کند. “این یک هشت پا است ترسناک من. “

27 اگر من می گویم اسکالی با ماپت بیرون می آید اگر اینجا و اگر که Muppet دکتر دندان است ، سومین جلسه آنها در مسابقات بین المللی آیکیدو نیست.

28 آلفرد هیچکاک اپیزودها را کارگردانی نمی کند (آلفرد هیچکاک مرده است).

29 هیچ کس ، از جمله لوتر لی بوگس ، قاتل زنجیره ای که در قسمت کلاسیک خارج از کشور ، اسکالی را وحشت زده کرد ، چند سینی به اسکالی نداد.

30 باشگاه کتاب مولدر نمی خواند زن مسافر زمان – یا اگر چنین کند ، مولدر رمان را تمام نمی کند.

31 آیا می دانید گرانتلند کارآموز دارد؟ ما این کار را می کنیم و آنها یک کار خارق العاده انجام می دهند. سلام بچه ها! فقط به اندازه کافی خارق العاده نیست که هرکدام از آنها ظاهر شوند X-Files.

32 به همین ترتیب ، مادر خود شما مأمور سابق FBI ، دانا اسكالی ، همبازی این سریال را به تصویر نمی كشد. مگر اینکه مادر شما جیلیان اندرسون باشد … در این صورت شما چیزی جز خود را نمی بخشید می تواند ، شاید من می خواهم برای اولین بار هماهنگ باشم.

حتما بخوانید:
با کسب اجازه از مقام معظم رهبری، خرید هواپیما آسان شد

33 “مالک ، اما برای حمله بیگانگان ،” مولدر توئیت نکرد و مشت خود را از خجالت گاز گرفت.

34 زیرمجموعه های کاملاً صفر شامل جستجوی یک اتوبوس جدید برای گشت و گذار در Stephen Malkmus و Jix است.

35 تبادل زیر به هیچ وجه انجام نمی شود:

مولر: اینجا ما در لاس وگاس هستیم ،

با کمال تعجب: هاااا ، آیا او شبیه ونکوور است؟

مولر: نه ، اسکالی ، این لاس وگاس ، نوادا است ، جایی که ما برای حل یک پرونده X وارد آنجا شدیم.

با کمال تعجب: من فقط می گویم ، آیا باید درختان کاج بلند در لاس وگاس وجود داشته باشد؟

مولر: سنگ!

کاملاً: وقتی به وگاس فکر می کنم ، معمولاً به “ابهت جنگل آرام” فکر نمی کنم.

مولر: چرا همیشه آن را خراب می کنی ،

36 مولدر هرگز خود را “فاکس مولدر ، مفسر سرسخت موجودات و راه آنها” معرفی نمی کند.

37 هفده دقیقه از قسمت سوم سری جدید به فیلم های ثابت از پیاده روی در تارگت اختصاص ندارد.

38 مرد خوش آراسته دو دوست جدید توطئه گر خود را معرفی نمی کند – کفش های بسکتبال گران قیمت Orbates eBay Man و جاش ، که هنوز در Normcore است.

39 هیچ کس فقط برای برخورد به یک نهنگ 1100 مایل در آب یخ زده شنا نمی کند. این چیزی نیست که این نمایش نشان می دهد.

40 تبادل زیر نیز انجام نمی شود:

کاملاً خوب: مولدر ، شما به معناشناسی نیازی ندارید تا ببینید که تنش اصلی در گفتمان مترقی آنلاین این است که تعهد او به حرمت فرد شامل استرس بیشتر و بیشتر بر تمام راه هایی است که حرمت می تواند داشته باشد آشفته شویم … مشکل این است که ما در لحظه ای زندگی می کنیم که احساس افزایش ارزش فرد تهدید می کند حس نسبتاً افزایش یافته ضعف اساسی فرد را تولید می کند.

مولر: من از مخالفت با تو متنفرم ، اسكالي ، اما مشكل تاوان هاي جادويي است.

41 مولدر مدت طولانی خواندن خاطرات خود را تمام نمی کند و می گوید: “بنابراین ، دوستان ، اولین بار است که وارد Remodelista می شوم.”

42 مولدر و اسکالی رابطه جنسی را متوقف نمی کنند تا اینکه 5 ساله شوند پس از اینکه یکی از آنها شوخی کرد ، “اوه ، اکنون حقیقت وجود دارد.”

43 مولدر و اسکالی سه ساعت وقت نمی گیرند تا بفهمند آیا “Black Horror Ballerina” یک اسم عالی برای یک اژدها است ، یک اسم فوق العاده کلیشه ای برای یک اژدها یا یک گونه عجیب.

44 در جسد احیا شده گلو عمیق نمی گوید: “دوستان ، من به یک چیز و یک چیز تمایل دارم و آن چیز AM Crunchwraps است.”

45 در قطب جنوب ، جایی که آنها سرانجام یک نصب نظامی مخفی را کشف کردند که دارچین ذوب شده با یک ژنوم بیگانه را جمع آوری می کند – دارچینی که نمی تواند برای بیش از چند ثانیه پردازش شود بدون اینکه باعث مرگ انسانهای تغییرناپذیر یا “ماورا” شود – مولدر و اسکالی با ناامیدی فزاینده متوجه نمی شوند که دنیا نابود شده است ، زیرا آنها راهی برای بردن دارچین به آزمایشگاه ، جایی که ممکن است از بین برود ، ندارند ، زیرا اسکالی سینی های جدیدی می برد ، اما اوه ، به نظر می رسد کسی فراموش کرده است.

46 مولدر در تست های بازیگری شرکت نمی کند و نقش خانم فیرفکس را در اقتباس از تئاتر جامعه برنده نمی کند جین ایر.

47 “این یک شب ضربان دار در فوبوس بود ، و درختان احمق در معرض نور ستاره قرار گرفتند” ، آغاز رمان “کیک استارتر” والتر اسکینر بود.

48 سامانتا مولدر بیش از سفر مورد انتظار به فروشگاه بر نمی گردد و می گوید: “صبر کنید ، فکر می کردید که چی؟ “

49 پیرمرد اول با اعلام اینكه “من نام منطقه 52 را تغییر می دهم” از اعلام كردن امتناع ورزید و اضافه كرد: “وقت آن است كه این عمل را به بیگانگان برسانیم.”

50 توطئه منطقی نیست.
منبع: office-edu.ir