انجام فشارهای فشاری طاقت‌فرسا {به اندازه‌ی کافی} کافی است - این است حتی بادوام‌تر انجام ورق گالوانیزه ورق گالوانیزه

ورق های آهنی گالوانیزه، در ضخامت 0.5 میلی متر در عرض های 1 و 1.25 در طول دلخواه و طرح های ذوزنقه ای ، سفال ، ش

توسط مدیر سایت در 16 اسفند 1402

ورق های آهنی گالوانیزه، در ضخامت 0.5 میلی متر در عرض های 1 و 1.25 در طول دلخواه و طرح های ذوزنقه ای ، سفال ، شادولاین ، کرکره ای و … در طرح های شادولاین، کرکره ای، سفال، ذوزنقه و … البته این طرح گُل میتواند وجود نداشته باشد. ورق گالوانیزه طرح دار که در زبان عامه با نام ورق شیروانی آن را می شناسند. علت تفاوت قیمت ورق گالوانیزه کارخانجات با یک دیگر چیست؟ ورق گالوانیزه رنگی (ورق گالوانیزه سقفی) همان ورق های گالوانیزه هستند، که با یک لایه رنگ الکترواستاتیک پوشش داده می شوند که در صنعت ساخت و ساز برای انجام پوشش سقف ها ، شیروانی ها و … ورق گالوانیزه یکی از انواع ورق های فولادی ست که با استفاده از فلز روی پوشش داده شده است، در نتیجه مقاومت آن در برابر خوردگی بالاست. این نوع ورق دارای پوشش روی ضخیم تری نسبت به ورق گالوانیزه سرد است و مقاومت بیشتری در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارد. گیاهانی مثل گل داوودی و میمون را میتوان بر روی سکوها کشت نمود؛ ولی این سکوها بایستی نزدیک زمین قرار گیرند تا عملیات حذف جوانهها، محلول پاشی و برداشت امکانپذیر باشد، میخک را نیز به علت حساسیت به بیماری پژمردگی باکتریایی بر روی سکوهای کوتاه پرورش میدهند.

Th​is w as c reated by GSA Con᠎tent Gener​ator DEMO.

این ساختار متالوژیکِ منحصر به فرد، مقاومت فوق العادهای در برابر آسیب های مکانیکی وسایل نقلیه، ساختمان و لوازم خانگی ارائه میدهد. ساختمان سازی: ورق گالوانیزه در ساخت و ساز ساختمان ها استفاده می شود. این کالا همچنین برای ساخت سقفهای موج دار، کابینت، لوازم خانگی و … ورق فولادی یکی از پرکاربردترین تجهیزات و لوازم برای ساخت و ساز قطعات و سازه ها محسوب می شود. 5. صنعت لوازم خانگی: در صنعت لوازم خانگی، ورق رنگی شیروانی برای ساخت بخشهای مختلف لوازم خانگی مانند یخچالها، ماشین لباسشوییها و تلویزیونها استفاده میشود. قیمت ورق گالوانیزه، از جمله سوالاتی ست که افرادی که قصد ساخت و ساز دارند، پیگیر مطلع شدن از قیمت ورق گالوانیزه هستند. مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی: پوشش روی از ورق در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند. پوشش ورق های گالوانیزه از جنس کوتینگ است، که میزان روی در دو سطح ورق را مشخص می کند. اگر قصد خرید انواع پلیت گالوانیزه، اعم از پلیت سقف و رنگی را دارید یا محصولی با درصد کوتینگ خاص مدّ نظرتان است، با کارشناسان ما در شرکت مهندسی آنلاین سازه تماس بگیرید تا به بهترین نحو راهنمایی شوید.

پس از تکمیل این مرحله، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و روند تکمیل و ارسال سفارش را برایتان توضیح خواهند داد. روند رشد و افت قیمت ورق گالوانیزه کاشان در وبسایت مرکزآهن و اپلیکیشن این مجموعه برای تمام مقاطع تولیدی موجود است. اطلاعات کامل در خصوص ورق گالوانیزه کاشان در وبسایت مرکزآهن ارائه شده است، شما همچنین میتوانید شماره تماس شرکت ورق گالوانیزه کاشان را در سایت مشاهده کنید. همچنین جهت مشاوره و خرید و فروش میتوانید با کارشناسان آهن آنلاین تماس حاصل فرمایید. اگر تمایل به خرید ورق با درصد پوشش بالاتر دارید، میتوانید درصد پوشش مورد نظرتان را سفارش دهید. ویژگی های ورق های فولادی گالوانیزه، مانند ورق های آهنی گالوانیزه ست با این تفاوت که از جنس فولاد است و مقاومت بیشتری نسبت به ورق های آهنی گالوانیزه دارد. استاندارد ملی ISIRI 8459 از استانداردهای داخلی برای تولید ورق گالوانیزه به شمار می رود. که به صورت کوره ای رنگ می شدند. می توان ورقه های روغنی را در استخرهایی که مملو از روی است شناور کرد تا این ماده سطح روی ورق را پوشش دهد که به این روش، روش شناوری می گویند.

به منظور پوشش سقف منازل، ویلا، سوله و… و به عنوان مثال، برای ورق گالوانیزه با ضخامت 1 میلیمتر و اندازه 2 × 1 متر، وزن هر متر مربع برابر با 7.85 کیلوگرم خواهد بود. در این روش لولههای گلخانه، به روش الکترولیز با فلز روی پوشش داده میشوند. پوشش روی مانع از رسیدن مواد خورنده به فولاد زیرین یا آهن میشود، از خوردگی فلزات جلوگیری کرده و مقاومت فولاد پوشش داده شده عمیقا افزایش مییاید. نوع ورق: نوع ورق بر روی مقاومت و قیمت ورق تأثیر می گذارد. ورق گالوانیزه تولیدی این مجموعه از نوع سخت است، این محصول دارای انعطاف پذیری پایین و استحکام بالا است. علاوه بر ضخامت، ابعاد ورق نیز در تعیین قیمت مؤثر است. فاکتورهای مهمی در تعیین قیمت ورق گالوانیزه 1.5 عرض 1000 کاشان تاثیرگذار هستند ازجمله آنها میتوان به مشخصات فیزیکی مانند ابعاد، نوع ورق، قیمت مواد اولیه تولید ورق، ضخامت، همچنین قیمت دلار اشاره کرد. قیمت ورق گالوانیزه بر مبنای قیمت ورق روغنی، میزان پوشش روی بکار رفته بر روی ورق، ضخامت و همچنین وجود یا عدم وجود لایه روغنی بر روی آن تعیین میشود.

همچنین، عواملی نظیر کیفیت و مارک ورق، ضخامت، عرض و طول آن، نوع روش تولید، تأمین مواد اولیه و هزینههای حمل و نقل نیز میتوانند بر قیمت ورق گالوانیزه 6 متری شیروانی تأثیرگذار باشند. این نوع ورق، از ورق های آهنی ساخته شده که برای مقاومت بالاتر آن در برابر زنگ زدگی و خوردگی، با یک لایه روی همراه است. به منظور مقاومت در برابر زنگ زدگی فولاد، آن را با آلیاژ دیگری مثل روی ترکیب میکنند تا با ایجاد یک لایه حفاظتی از محصولات فلزی در برابر باران یا آب و یا هر محیط خورنده، محافظت نمایند. به عنوان مثال Z 250 به معنی اضافه شدن ۲۵۰ گرم مواد گالوانیزه (روی) به ازای هر متر مربع از قطعه فلزی مورد نظر میباشد. افرادی که قصد خرید از سایت را دارند میتوانند میزان کالا مورد نظر را به سبد خرید اضافه کرده و دکمه ثبت سفارش را بزنند. البته لازم به توضیح است بسته به میزان خلوص روی بکار رفته و روش گالوانیزاسیون که منجر به بهبود کیفیت فلز روی در سطح ورق گالوانیزه شود، می توان جرم پوشش کمتری در نظر گرفت. ورق کاشان را برای ساخت پروفیل و پوشش سقف مورد استفاده قرار میدهند.

همچنین از ورق گالوانیزه در ساخت سقف های شیروانی و پوشش گلخانه ها که در معرض رطوبت و خوردگی هستند نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع ورق دارای پوشش روی است که با رنگدانه های رنگی مخلوط می شود. ورق گالوانیزه گرم: ورق گالوانیزه گرم ورق فولادی است که با پوشش روی ذوب شده پوشانده می شود. این نوع ورق دارای پوشش روی نازک تری نسبت به ورق گالوانیزه گرم است و مقاومت کمتری در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارد. شستشوی مجدد: در صورتیکه زنگ زدایی روی ورق انجام گردد مجددا شستشو می گردد. که در مقاله ای جدا به معرفی کامل ورق های رنگی گالوانیزه و فرآیند تولید آنها خواهیم پرداخت. ورق گالوانیزه 50 و 60 کاشان به ترتیب 0.5 و 0.6 میلیمتر، ضخامت دارند. ورق های گالوانیزه به دلیل پوشش خاصی که دارند در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشند. ورق گالوانیزه سرد: این نوع ورق دارای پوشش روی نازک تری نسبت به ورق گالوانیزه گرم است. ضخامت پوشش روی: ضخامت پوشش روی بر روی مقاومت ورق در برابر زنگ زدگی و خوردگی تأثیر می گذارد.

این پوشش از ورق در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند. به عنوان مثال، ورق گالوانیزه 50 و 60 کاشان از جمله سایزهای بسیار پرکاربرد هستند. آهن پخش به شما این امکان را می دهد که همواره جدید ترین قیمت ورق گالوانیزه را در اختیار داشته باشید. قیمت مناسب: ورق گالوانیزه نسبت به سایر ورق های فولادی، قیمت مناسب تری دارد. ورق گالوانیزه گرم در کاربردهایی که نیاز به مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارند، مانند لوله های آبرسانی و فاضلاب، استفاده می شود. در رستورانها، آشپزخانهها و انبارها، لازم است که از قفسههایی استفاده شود که قابلیت نگهداری مواد غذایی را به خوبی ارائه میدهند. همانطور که گفتیم ورق کاشان به صورت کیلویی قیمت گذاری میشود، چرا که اغلب افراد برای خرید به صورت تناژی اقدام میکنند و اعلام قیمت ورق گالوانیزه کاشان کیلویی، میتواند به محاسبه راحت هزینههای این افراد کمک کند. به طور مثال برای محاسبه وزن یک متر مربع ورق گالوانیزه با ضخامت 1 میلی متر باید آن ها را در چگالی 7.86 ضرب کرد. البته افرادی که نمیخواهند خود را درگیر محاسبه قیمت کنند، میتوانند از سیستم پیش فاکتور رایگان مجموعه استفاده کنند. توصیه می شود هنگام جوشکاری این نوع از ورق از ماسک استفاده شود.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن